Dobra Kultura Rolna
Obszar A
Obszar B
Obszar C
BHP w gospodarstwie rolnym
Agro-Doradca

Pomagamy najefektywniej wykorzystać środki
z UE, indywidualnie oceniamy możliwości
oraz dopasowujemy program specjalnie
dla Ciebie.

U nas spełnisz swój obowiązek odnośnie ustawowych ubezpieczeń OC
oraz zadbasz o swój majątek.

Korzystając z usług doradczych dostają Państwo od nas znacznie więcej niż ocenę
i dostosowanie, to także nieodpłatna pomoc
i porada w każdej sytuacji.

O nas

Koncepcja powstania firmy Agro-Doradca zrodziła się w głowie jej założyciela mgr inż. Tomasza Mużyło tuż po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i odbyciu stażu zawodowego w Centrum Rozwoju Obszarów Wiejskich UWM w Olsztynie.

Aby zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług współpracujemy z szeregiem podmiotów i instytucji związanych z rolnictwem z całego kraju (m.in.: ARiMR, ARR, ANR).

Zdobyte doświadczenie sprawia, iż jesteśmy firmą konkurencyjną na rynku. Pozyskaliśmy dla Naszych Beneficjentów w ramach działań PROW 2004 – 2006 oraz PROW 2007 – 2013 łącznie ok. 100 000 000 zł.

Firma posiada akredytację nr DON-dr-9AKR/2009 Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Tylko takie firmy mogą świadczyć usługi z działania Korzystanie z usług doradczych przez Rolników i posiadaczy lasów.

W lipcu 2006r. powstała prężnie działająca i ciągle rozwijająca się firma Agro-Doradca świadcząca usługi doradcze w zakresie pozyskiwania funduszy z UE zarówno dla rolników jak i przedsiębiorców. Ponadto zajmujemy się sporządzaniem planów rolnośrodowiskowych, prowadzimy dokumentację gospodarstw prowadzących rolnictwo ekologiczne. Pomagamy w korespondencji z ARR i ANR. Firma bierze również udział w przeprowadzaniu kontroli ekologicznych dla jednostek certyfikujących, ponadto świadczy usługi związane z pomiarami GPS.

Osoby pracujące w firmie odbywają liczne szkolenia z zakresu rolnictwa jak i ubezpieczeń aby posiadać niezbędną, fachową wiedzę. Naszym celem jest pomóc Państwu w stale zmieniających się przepisach dotyczących standardów, warunków uzyskania pomocy w ramach funduszy unijnych z ARiMR.